XXII Niedziela Zwykła – 03 września 2017

W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w nawałnicach. Za złożone ofiary. Bóg zapłać!

Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. o godz. 8.00 na którą serdecznie zapraszamy nauczycieli, wychowawców, katechetów, rodziców, młodzież i dzieci – będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w nowym roku nauki. Dzieci klas I – szych tornistry, które zostaną poświęcone.

W tym tygodniu przypada I Czwartek Miesiąca w Bazylice św. Józefa w Kaliszu comiesięczna modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia transmitowana przez Radio Rodzina, Radio Maryja i TV Trwam

W piątek 8 września Święto Narodzenia NMP (MB Siewnej) – Msze św. w Koźminku o godz. 9.00 i 17.00. W to święto święcimy ziarno siewne. Na zakończenie Mszy św. zostanie odmówiony Akt poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi.

Za tydzień 10 września będziemy przeżywać Odpust ku czci Imienia Maryi
w Sanktuarium w Złotnikach. Sumie odpustowej będzie przewodniczył Ksiądz Profesor dr hab. Ireneusz Werbiński z Włocławka. Msze św. w uroczystość odpustową sprawowane będą w następującym porządku:

Złotniki – 9.00 i suma odpustowa 12.15

Koźminek – 8.00 i 17.00

Rogal – 9.15 i Trzebienie – 10.00

Na uroczystość odpustową serdecznie zapraszamy:

• Straż Pożarną ze Starego Karolewa, która zajmie się organizacją uroczystości
  • Orkiestrę Gminną
  • Całą asystę i wszystkie dzieci klas IV w strojach komunijnych
  • Wszystkich ministrantów i lektorów
  • Gości z okolicznych miejscowości
  • Wszystkie rodziny naszej parafii