XXIV Niedziela Zwykła – 17 września 2017

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w obchody odpustu ku czci Imienia Maryi w Sanktuarium w Złotnikach. Szczególnie zaś:

• Ochotniczej Straży Pożarnej z Chodybek
  • Orkiestrze Gminnej
  • Dzieciom w strojach komunijnych wraz z paniami katechetkami
  • Panom zbierającym ofiary
  • Ministrantom i Lektorom
  • Całej asyście

Dziękujemy za złożone ofiary, które są przeznaczone na dalsze prace przy odnowieniu ogrodzenia kościoła parafialnego i odnowienie elewacji kaplicy przedpogrzebowej i wikariatu.

Informujemy, że Kurs Przedmałżeński odbędzie się w kościele w Strzałkowie, w dniach od 2 do 6 października  br. Spotkania codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1830.

Dzieci i rodziców klas III szkół podstawowych przygotowujących się do I – Komunii św. prosimy o przybycie do Kościoła w przyszłą niedzielę na godz. 12.15.

U ministrantów przed kościołem i w zakrystii, można nabyć Kalendarz na 2018 rok, który jest cegiełką na potrzeby Kaliskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Cena 5 zł.

Jak już informowaliśmy, 23 września przypada 7 rocznica Nawiedzenia Cudownego Obrazu MB Częstochowskiej w naszej parafii. Z tej racji organizujemy autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę 23 września o godz. 7.30. Zapisy w kancelarii parafialnej i zakrystii. Koszt przejazdu wynosi 30 zł. Zachęcamy
i zapraszamy do udziału w tej Pielgrzymce.

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Opiekuna”.

Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły: śp. Szymon Wojciechowski z Sierzchowa, l. 27. Dobry Jezu…