XXXIII Niedziela Zwykła – 19 listopada 2017

Przypominamy, że dzieci klas III całej naszej parafii uczestniczą we Mszy św. o godz. 12.15 w ramach przygotowania do I Komunii św.

Za tydzień będziemy przeżywać ostatnią niedzielę w ciągu roku liturgicznego, Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

W dzisiejszą niedzielę Zespół Charytatywny przeprowadzi zbiórkę do puszek, jako przygotowanie paczek świątecznych dla biednych rodzin i dzieci naszej parafii.

W związku ze zbliżającym się Rokiem św. Józefa począwszy od czwartku 23 listopada na zakończenie Mszy św. wieczornej odmawiać będziemy Nowennę do św. Józefa.

W czwartek 30 listopada br. planujemy wyjazd do kina na film pt. „Dwie Korony”, film o św. Maksymilianie Kolbe, zbiórka na parkingu przy kościele o godz. 1830. Cena 18 zł.

Jest nowy numer „Opiekuna” z dodatkiem płyty o cudzie eucharystycznym oraz „Gościa Niedzielnego” w którym jest nowy kalendarz na 2018r