II Niedziela Wielkiego Postu – 25 lutego 2018

W ubiegłą niedzielę Zespół Charytatywny naszej parafii po Mszach św. przeprowadził zbiórkę do puszek jako wsparcie dla ubogich rodzin naszej parafii. Zebrano 1100 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Dzisiejsza niedziela nazywana jest niedzielą Ad Gentes (do narodów). Pamiętajmy o wspieraniu modlitewnym i materialnym misjonarzy. Po Mszach św. zbiórka do puszek.

Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:

• Piątek   1630Droga Krzyżowa
  • Niedziela 1700Gorzkie Żale

W I czwartek miesiąca (1 marca) w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu odbędzie się comiesięczna modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony życia poczętego. Z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Kalisza. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w kancelarii lub zakrystii.

W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:

• Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
  • Spowiedź od godz. 15.30 do 17.00
  • Droga Krzyżowa o 16.30
  • Krąg Biblijny 19.30

Informujemy, że kurs przedmałżeński odbędzie się w kościele w Strzałkowie w dniach od 26 lutego do 2 marca br. Spotkania codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1830.

W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

Także w sobotę Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.

W tym tygodniu spowiedź w naszym dekanacie: poniedziałek – Chlewo, wtorek – Kosmów.

Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.

Od 1 do 15 marca sołtysi pobierają pierwszą ratę podatku i serdecznie prosimy, aby u Państwa Sołtysów uiścić także składkę 25 zł. na fundusz cmentarny. Prosimy Sołtysów o odbieranie list do swoich miejscowości. Prosimy segregować śmieci do poszczególnych pojemników. Prosimy także nie wrzucać ziemi do pojemników.