XIII Niedziela Zwykła – 01 lipca 2018

Ogłoszenia duszpasterski

Dekretem Ks. Biskupa Ordynariusza z dniem 2 lipca br. zostaje mianowany wikariuszem naszej parafii ks. neoprezbiter Sebastian Kąkol.

Życzymy Ks. Sebastianowi Bożego błogosławieństwa i wielu sukcesów i osiągnięć w posłudze duszpasterskiej w naszej parafii na progu kapłańskiego życia.

Jak już informowaliśmy, w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Kancelaria czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczorowej.

W czwartek w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu comiesięczna modlitwa w intencji rodzin i poczętego życia.

W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:

• Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu (można zapisywać się na listę Adoracji)
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
  • Spowiedź w Koźminku od godz. 16.00

W I Sobotę miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

Także w sobotę Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.

Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.

Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły: śp. Konrad Szafrański z Krzyżówek, l. 17. Dobry Jezu…