XXV Niedziela Zwykła – 23 września 2018

Ogłoszenia duszpasterski

Dzieci i rodziców klas III szkół podstawowych przygotowujących się do I – Komunii św. prosimy o przybycie do Kościoła w dzisiejszą niedzielę na godz. 12.15.

W piątek 28 września odbędzie się organizowana od kilku lat akcja modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia na rogatkach miast. Zapraszamy w tym dniu na godz. 1500 na modlitwę przy figurze św. Wawrzyńca.

Informujemy, że Kurs Przedmałżeński odbędzie się w kościele w Strzałkowie, w dniach od 1 do 5 października  br. Spotkania codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1900.

U ministrantów przed kościołem i w zakrystii, można nabyć Kalendarz na 2019 rok. Cena 5 zł.

Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.

Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli: śp. Stanisław Dudek z Trzebień, l. 82, śp. Teresa Pietrzak, z Koźminka, l. 68 i śp. Józef Dancewicz z Emilianowa, l. 64. Pogrzeb śp. Józefa w środę o godz. 13.00. Dobry Jezu…