XX Niedziela Zwykła – 18 sierpnia 2019

1. Dzisiaj w kaplicy w Rogalu odpust ku czci św. Rocha Msza Święta o godz. 1000. Serdecznie zapraszamy Orkiestrę Gminną, jednostki OSP z Bogdanowa i Nowego Nakwasina ze sztandarami oraz wszystkich, którym droga jest nasza kaplica w Rogalu i czcicieli św. Rocha.
  2. Również dziś przezywamy dziękczynienie za zabrane plony – dożynki Parafialno – Gminne. Msza Święta dziękczynna o godz. 1400 , po czym nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego na stadion. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony i modlitwy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników, o Bożą opiekę i pomyślność dla gospodarstw i rodzin naszej Parafii i Naszej gminy.
  3. W środę w Sanktuarium w Złotnikach Adoracja Najświętszego Sakramentu msza święta o godz. 900. Zakończenie adoracji o 1830.
  4. Odpust ku czci Imienia Marii w Złotnikach będziemy obchodzić 8 września.
  5. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.