XXIV Niedziela Zwykła – 15 września 2019

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w obchody odpustu ku czci Imienia Maryi w Sanktuarium w Złotnikach. Szczególnie zaś:
  • Ochotniczej Straży Pożarnej z Bogdanowa
  • Orkiestrze Gminnej
  • Dzieciom w strojach komunijnych wraz z paniami katechetkami
  • Panom zbierającym ofiary
  • Ministrantom i Lektorom
  • Całej asyście
  1. Dziękujemy za złożone ofiary, które są przeznaczone na osuszenie kościoła parafialnego.
  2. Dzieci i rodziców klas III szkół podstawowychprzygotowujących się do I – Komunii św. prosimy o przybycie do Kościoła w przyszłą niedzielę na godz. 12.15.
  3. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania zapaszmy na spotkanie w sobotę po wieczornej Mszy Świętej
  4. W piątek po wieczornej Mszy Świętej zbiórka ministrantów. Zapaszmy również chłopców którzy chcieliby zostać ministrantami.
  5. 28 września organizujemy pielgrzymkę autokarową na Jasna Górę i Gidel zapisy w kancelarii i u Pani Janiak w N/ Nakwasinie.
  6. Informujemy, że Kurs Przedmałżeński odbędzie się w kościele w Strzałkowie, w dniach od 23 do 27 września  br. Spotkania codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1900.
  7. Diecezjalny Duszpasterz Par Niesakramentalnych zaprasza po wakacyjnej przerwie na Mszę św. i spotkanie w najbliższą niedzielę 15.09.2018. do Sanktuarium Serca Jezusowego w Kaliszu, ul. Stawiszyńska 2, na godz. 16.00.
  8. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.