III Niedziela Adwentu – 15 grudnia 2019

1. W ubiegłą niedzielę w zbiórce do puszek na Kościół na Wschodzie zebraliśmy 1140 zł. Bóg zapłać!
  2. Przypominamy, że codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 7.00, (w sobotę o godz. 8.00) Msze św. ku czci Najświętszej Maryi Panny – Roraty.
  3. W piątek 20 grudnia w dziewięciu kościołach w Kaliszu w godz. 1900– 2300odbędzie się noc konfesjonałów. Można skorzystać z sakramentu spowiedzi.
  4. Caritas naszej parafii organizuje paczki świąteczne dla biednych dzieci. Na środku kościoła jest wystawiony kosz, do którego możemy wkładać słodycze, niepsujące się produkty żywnościowe, czy nowe zabawki.
  5. W tym tygodniu spowiedź adwentowa w naszym dekanacie: poniedziałek – Strzałków, Wtorek – Goszczanów, czwartek – Kosmów, sobota – Dębe.
  6. W zakrystii można nabyć świecę wigilijną Caritas. Cena świecy 6 zł.
  7. Jest nowy świąteczny numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.
  8. Można nabyć kalendarz na 2020 rok, który jest cegiełką pomocy Domom Dziecka w Kazachstanie. Cena kalendarza 5 zł.