Święto Ofiarowania Pańskiego – 02 lutego 2020

1. W dzisiejszą niedzielę z okazji Światowego Dnia Osób Konsekrowanych, po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek dla zakonów kontemplacyjnych. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  1. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. W sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, comiesięczna modlitwa w intencji rodzin i obrony poczętego życia.
  2. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
  • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
  • Spowiedź od godz. 16.00
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  2. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy I przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  1. Przypominamy, że odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w miesiącu lutym odbędą się, z racji Dnia Chorego, we wtorek 11 lutego od godz. 900. Prosimy zgłaszać chorych.
  1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  1. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłego śp. Stanisława Wrzesińskiego z Chodybek, l. 54. Dobry Jezu…