Wielkanoc – 12 kwietnia 2020

1. Drodzy Parafianie, przeżywając Święta Wielkanocne pragniemy złożyć wam serdeczne życzenia. Na ten trudny czas pandemii koronawirusa stańmy mocno przy Panu Bogu i prośmy Go o silną głęboką wiarę, która czyni cuda. Wiara rodzi się z modlitwy, słuchania Słowa Bożego i sakramentów. Wiara czyni cuda. Życzymy wam nadziei, która zawieść nie może. To Chrystus tak często wypowiada słowa, nie lękajcie się, Ja jestem z wami po wszystkie dni aż do skończenia świata. Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam. W tym trudnym czasie życzymy wam miłości do Boga i bliźnich, a także zdrowia. Polecamy Was codziennie w modlitwie różańcowej. Błogosławionych Świąt!
  1. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do tego, byśmy mogli przeżyć te największe święta chrześcijańskie piękniej i głębiej duchowo. Dziękujemy pani Katarzynie i pani Krystynie, za wystrój Grobu Pańskiego oraz ołtarzy. Dziękujemy panu Adamowi Marszałowi ze Złotnik za ofiarowane piękne kwiaty. Dziękujemy za pomoc panom Wiesławowi i Ireneuszowi.
  1. Jutro, drugi dzień Świąt Wielkanocnych – porządek Mszy św. niedzielny.
  1. Jutro, przypada 13 dzień miesiąca. Różaniec fatimski odmówimy my księża w kościele o godz. 2030.
  1. Za tydzień w niedzielę 19 kwietnia będziemy przezywać Niedzielę Miłosierdzia. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, w tym roku uczestnicząc w transmisjach Mszy św. O godz. 1500Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  1. Przypominamy i prosimy o zrozumienie, że od 25 marca w Mszach św. i nabożeństwach, może uczestniczyć poza obsługą tylko 5 osób.
  1. Jest nowy świąteczny numer „Opiekuna”.