XIX Niedziela Zwykła – 09 sierpnia 2020

1. W czwartek 13 sierpnia oddajemy hołd MB Fatimskiej, modlitwa różańcowa przed Mszą św. o godz. 1630

1. W sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP – w kaplicach porządek niedzielny, w kościele w Koźminku Msze św. o godz. 8, 11 i 17. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo zbóż, owoców i kwiatów.

1. W przyszłą niedzielę w kaplicy w Rogalu odpust ku czci św. Msza odpustowa o godz. 12.00 Serdecznie zapraszamy Orkiestrę Gminną, Jednostki OSP z Bogdanowa i Nowego Nakwasina ze sztandarami oraz wszystkich, którym droga jest kaplica w Rogalu.

1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

1. W kruchcie kościoła wystawione są książki o tematyce religijnej zapraszamy do zabrania tych książek za symboliczną ofiarą.

1. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłego śp. Halina Trzcińska z Kalisza, l. 67. Dobry Jezu…