XXI Niedziela Zwykła – 23 sierpnia 2020

1. W środę przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej msze święte o 800 i 1700 zapaszmy na wspólna modlitwę do Królowej Polski.

1. W przyszłą niedzielę 30 sierpnia będziemy przeżywać dożynki parafialne. Msza św. w sanktuarium w Złotnikach o 1400. Zapraszamy na uroczystości dożynkowe, by podziękować Panu Bogu za zebrane plony, podziękować za deszcz i modlić się o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników, o Bożą opiekę i pomyślność dla gospodarstw i rodzin naszej parafii. Prosimy, aby każde sołectwo przyniosło na dożynki chleb, zapraszamy Orkiestrę gminną oraz zespól Koźminiacy.

1. W sobotę 5 września w sanktuarium w Złotnikach o godz. 1300 będzie miała miejsce Msza żałobna o pokój duszy dla Śp. Kazimierza Kubisiaka, wieloletniego organisty naszej parafii, ze względu na okoliczności nie mogliśmy wspólnie być na pogrzebie Pana Kazimierza, dlatego chcemy w tym dniu wspólnie dziękować za Jego posługę i prosić  o miłosierdzie Boże dla Jego duszy.

1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

1. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłą śp. Aleksandrę Szafirowicz l. 88. i śp. Czesława Łosiaka l 86. Dobry Jezu…