IV Niedziela Zwykła – 29 stycznia 2023

Ogłoszenia duszpasterski

1. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12.15 odbędzie się mierzenie alb dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św.
  2. W czwartek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). Msze św. w Koźminku o godz. 800, 1100 i1700. W Złotnikach, Trzebieniach i Rogalu jak w niedzielę.
  3. W następną niedzielę z okazji Światowego Dnia Osób Konsekrowanych, po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek dla zakonów kontemplacyjnych.
  4. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
  • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
  • Spowiedź od godz. 16.00
  1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.
  2. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w miesiącu lutym odbędą się, z racji Dnia Chorego, w sobotę 11 lutego od godz. 900. Prosimy zgłaszać chorych.
  3. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.
  4. We wtorek zakończyliśmy wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii – wyrażamy serdeczne podziękowanie:
  • Wszystkim rodzinom za okazaną nam życzliwość i zaufanie
  • Państwu Sołtysom za zorganizowanie kolędy
  • Paniom za podejmowanie posiłkami
  • Paniom i Panom, którzy poświecili swój czas i pojazdy, abyśmy dotarli do każdego domu w parafii
  • Wszystkim składamy serdeczne podziękowanie i życzymy, aby Boże błogosławieństwo i pomyślność zagościły w każdej rodzinie
  1. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły śp. Marian Kędzia z Karolewa, l. 68. Pogrzeb śp. Mariana w poniedziałek o godz. 11.00 w Złotnikach. Dobry Jezu…