I Niedziela Wielkiego Postu – 26 lutego 2023

Ogłoszenia duszpasterski

1. W ubiegłą niedzielę, w zbiórce do puszek na rzecz ofiar i poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii, zebrano 4500 zł. Serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.
  2. Przyszła niedziela nazywana jest niedzielą Ad Gentes (do narodów). W tym dniu pamiętajmy o wspieraniu modlitewnym i materialnym misjonarzy. Po Mszach św. zbiórka do puszek.
  3. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach od 24 do 26 marca br.
  4. W czwartek organizowany jest wyjazd do Kalisza na film pt „Opiekun” o św. Józefie Kaliskim. Zbiórka na placu przy kościele o godz. 19.00. Zapisy w kancelarii i zakrystii. Cena 40 zł.
  5. Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:
  • Piątek   1630 Droga Krzyżowa
  • Niedziela 1700 Gorzkie Żale
  1. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
  • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
  • Spowiedź od godz. 15.30
  1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.
  2. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
  3. Informujemy, że kurs przedmałżeński odbędzie się w kościele w Liskowie w dniach od 26 do 31 marca br. Spotkania codziennie od niedzieli do piątku. Należy się zapisać za pośrednictwem strony duszpasterstwa rodzin www.drdk.pl
  4. Jest nowy numer „Opiekuna” oraz „Gościa Niedzielnego”. Jest jeszcze do nabycia książka pt. “Szulec – wieś cudu św. Józefa”.Cena książki 25 zł.
  5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.15 odbędzie się pierwsze organizacyjne spotkanie młodzieży z klas VII i VIII, którzy będą przygotowywać się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  7. W przyszłą niedzielę 05 marca br. w godz. 9 – 13 w Dworku w Koźminku, będzie można oddać krew na potrzeby krwiodawstwa.
  8. Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli: śp. Stanisław Matczak z Chodybek, l. 87 i śp. Mariusz Matczak z Chodybek, l. 43. Dobry Jezu…