II Niedziela Wielkiego Postu – 05 marca 2023

Ogłoszenia duszpasterski

1. W dzisiejszą niedzielę, przeżywamy dzień modlitwy, postu i solidarności z polskimi misjonarzami. Pamiętajmy o wspieraniu modlitewnym i materialnym misjonarzy. Po Mszach św. zbiórka do puszek.
  2. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach od 24 do 26 marca br.
  3. Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:
  • Piątek   1630 Droga Krzyżowa
  • Niedziela 1700 Gorzkie Żale
  1. Informujemy, że kurs przedmałżeński odbędzie się w kościele w Liskowie w dniach od 26 do 31 marca br. Spotkania codziennie od niedzieli do piątku. Należy się zapisać za pośrednictwem strony duszpasterstwa rodzin drdk.pl
  2. W środę przypada Dzień Kobiet. Wszystkim Paniom składamy dużo dobrych i najserdeczniejszych życzeń, by wpatrzone w najpiękniejszy wzór Matki Najświętszej strzegły godności kobiety i matki w swoich rodzinach i w swoim życiu.
  3. W tym tygodniu spowiedź wielkopostna w naszym dekanacie: wtorek – parafia Chlewo, sobota – parafia Przespolew.
  4. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  5. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  6. Natomiast w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 12.15,będzie można odebrać alby dla dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św..
  7. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarła śp. Krystyna Kępa z Dębsko Ostoja, l. 92. Dobry Jezu…