V Niedziela Wielkiego Postu – 26 marca 2023

Ogłoszenia duszpasterski

1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.
  2. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Prosimy chorych zgłaszać w zakrystii.
  3. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową – procesja z palmami na Mszy św. o godz. 1215.
  4. W przyszłą niedzielę – 2 kwietnia przypada 18 ta rocznica odejścia do Domu Ojca św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy na marsz ku czci św. Papieża. Wyruszymy spod kościoła parafialnego o godz. 21.00 do Sanktuarium w Złotnikach, gdzie o godz. 21.37 odśpiewamy Barkę. Zachęcamy, aby zabrać ze sobą świece i wizerunki Ojca św.
  5. Także w przyszłą niedzielę – niedzielę palmową, przed każdą Mszą św. będzie okazja do nabycia u naszych ministrantów Palmy Wielkanocnej. Całkowity dochód przeznaczony będzie na wakacyjny wypoczynek Liturgicznej Służby Ołtarza. Już dziś pięknie dziękujemy za każdy gest życzliwości.
  6. Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:
  • Piątek   1630 Droga Krzyżowa
  • Niedziela 1700 Gorzkie Żale
  1. W tym tygodniu spowiedź wielkopostna w naszym dekanacie: środa – parafia Kosmów, sobota – parafia Dębe.
  2. Jest nowy numer „Opiekuna” oraz „Gościa Niedzielnego”.