Ogłoszenia duszpasterski

1. W dzisiejszą niedzielę o godz. 14.00 w kaplicy w Trzebieniach odbędzie się uroczysta Msza św. W intencji wszystkich strażaków Gminy Lisków z okazji Patrona św. Floriana.
  2. Nabożeństwa majowe w Koźminku o godz. 16.30. W Sanktuarium w Złotnikach o godz. 18.00.
  3. Zapraszamy na rowerowy szlak śladami kapliczek naszej parafii. Dzisiaj nawiedzimy kapliczkę w Chodybkach. Natomiast w środę kapliczkę w Bogdanowie. Wyjeżdżamy spod kościoła o godz. 18.00.
  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na przygotowanie pieszych pielgrzymek z naszej parafii do parafii przeżywających swoje odpusty. Bóg zapłać za złożone ofiary!
  2. Zwyczajem lat ubiegłych rodzice dzieci klas II całej parafii sprzątają kościół na uroczystość I Komunii św. – sprzątanie kościoła we wtorek 16 maja. Szczegóły w przyszłą niedzielę.
  3. W sobotę oddajemy hołd MB Fatimskiej – o 16.30 gromadzimy się w kościele w Koźminku, skąd wyruszymy procesjonalnie do Sanktuarium w Złotnikach. Msza św. koncelebrowana i poświęcenie książeczek dzieci I – Komunijnych. Figurę Matki Bożej będą nieśli rodzice dzieci I – Komunijnych razem ze swoimi dziećmi, a także młodzież przygotowująca się do przyjęcia bierzmowania. Będziemy prosili Matkę Bożą, by wypraszała tym dzieciom i młodzieży potrzebne łaski u Pana Boga.
  4. Spotkanie z dziećmi przygotowujących się do I Komunii św. We wtorek i w czwartek o godz. 18.00.
  5. Rozpoczynamy zapisy na wyjazd na ogólnopolskie spotkanie młodych na Lednicy. Zapisy i odbiór informatora w zakrystii.
  1. Jest nowy numer „ Opiekuna” oraz „Gościa Niedzielnego”.