Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 28 maja 2023

1. Jutro przeżywamy święto NMP Matki Kościoła – Msze św. o 8.00, 11.00 i 17.00.
  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 17.00.
  1. W czwartek obchodzić będziemy Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana – modlimy się o święte i liczne powołania kapłańskie z parafii i z diecezji
  1. Także w czwartek przypada Dzień Dziecka. Pamiętajmy o naszych dzieciach w modlitwie i wypraszajmy dla nich Boże błogosławieństwo i mądrość życia.
  1. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca:
  • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramenty. Prosimy o Adorację Pana Jezusa:

godz.8 – 10 – Chodybki, Złotniki, Karolew, Raszawy, Osuchów

godz.10 – 12 – Emilianów, Tymianek, Słowiki, Trzebienie, Józefina

godz.12 – 14 – Nakwasin, Rogal,  Bogdanów, Koźminek (ul. Asnyka, Brzozowa, Ciasna, Bohaterów Getta, Kaliska – Przydziałki)

godz.14 – 17 – Koźminek (Kilińskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lipowa, Liskowska, Mickiewicza, Mielęckiego, Miodowa, Nakwasińska, Ogrodowa, Prusa, Różana, Sienkiewicza, Słowackiego, Szkolna, Targowa, Pl. Wolności, Wierzbowa, Pl. Św. Wawrzyńca)

• Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00
  • Spowiedź od godz. 16.00
  1. Także w piątek po wieczornej Mszy św. Spotkanie z Rodzicami Ministrantów. Serdecznie zapraszamy do salki parafialnej.
  2. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.
  3. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
  4. Zapraszamy na rowerowy szlak śladami kapliczek naszej parafii. Dzisiaj nawiedzimy kapliczkę w Rogalu. Natomiast w środę w Złotnikach. Wyjeżdżamy o godz. 18.00.
  5. W dniach 01 i 02 lipca b.r. organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Częstochowy, aby zawierzyć siebie i nasze rodziny w pierwszą sobotę miesiąca Najświętszej Maryi Pannie. W drodze odwiedzimy Sanktuarium w Gidlach, a w niedzielę nawiedzimy Matkę Bożą Leśniowską, gdzie weźmiemy udział we Mszy św. Odpustowej. Koszt pielgrzymki do 290 zł. (W cenie przewidziane trzy posiłki tj. obiad w Częstochowie, gdzie nocujemy i rano śniadanie oraz w Leśniowie obiad. Serdecznie zapraszamy.
  6. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  7. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarła śp. Jadwiga Baran z Francji, l. 79. Dobry Jezu…