XX Niedziela Zwykła – 20 sierpnia 2023

1. Dzisiaj w kaplicy w Rogalu odpust ku czci św. Rocha. Msza odpustowa o godz. 12.15. Serdecznie zapraszamy Orkiestrę Miejsko – Gminną, Jednostki OSP z Bogdanowa i Nowego Nakwasina ze sztandarami oraz wszystkich, którym droga jest kaplica w Rogalu. O godz. 10.45 wyrusza piesza pielgrzymka z Koźminka do Rogala.

1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu w Złotnikach. Rozpocznie się na Mszy św. o godz. 9.00 i zakończy Mszą św. o godz. 18.00. Jest to jeden z dni, w którym diecezja kaliska w wieczystej adoracji oddaje hołd Panu Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie. Zapraszamy do wspólnej adoracji.

1. W sobotę przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej msze święte o 800 i 1800 zapaszmy na wspólna modlitwę do Królowej Polski.

1. Za dwa tygodnie 03 września, będziemy przeżywać dziękczynienie za zebrane plony – dożynki parafialno – gminne. Uroczysta Msza św. w Sanktuarium w Złotnikach o godz. 12.00, po czym nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego do Parku. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony i modlić się będziemy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników, o Bożą opiekę i pomyślność dla gospodarstw i rodzin naszej Parafii i naszej Gminy.

1. Odpust ku czci Imienia Maryi w Złotnikach będziemy obchodzić 10 września.

1. Składamy serdeczne podziękowanie p. Markowi Muszyńskiemu za ofiarowanie i przywóz ziemi, która zagospodarowała otoczenie kościoła w Złotnikach. Dziękujemy także p. Rafałowi Tylczyńskiemu za użyczenie sprzętu do przewozu ziemi pod kościół. Dziękujemy także panom, którzy pracowali przy rozplantowaniu ziemi. Serdeczne Bóg zapłać!

1. Można nabyć Kalendarz na 2024 rok. Cena 8 zł.

1. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłego śp. Lecha Buchnajzera z Koźminka l. 70. Dobry Jezu…