XXIV Niedziela Zwykła – 17 września 2023

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w obchody odpustu ku czci Imienia Maryi w Sanktuarium w Złotnikach. Szczególnie zaś:
  • Ochotniczej Straży Pożarnej z Koźminka
  • Orkiestrze Miejsko – Gminnej
  • Dzieciom w strojach komunijnych
  • Panom zbierającym ofiary
  • Ministrantom i Lektorom
  • Całej asyście
  • Wszystkim Państwu, którzy przygotowali posiłek dla pielgrzymów z par. Dębe i par. Chlewo

1. Dzieci i rodziców klas III szkół podstawowych przygotowujących się do I – Komunii św. prosimy o przybycie do Kościoła w przyszłą niedzielę na godz. 12.15.

1. Za dwa tygodnie 01 października, zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na odpust MB Różańcowej w Liskowie. Rozpoczęcie pielgrzymki przy kościele o godz. 9.30. Trasa  – ok. 7 km – powrót pielgrzymów autokarem. Można w kościołach naszej parafii wrzucać do przygotowanego koszyka intencje, za które pielgrzymi będą się modlić podczas odmawiania Różańca w drodze. Serdecznie zapraszamy!

1. Można nabyć Kalendarz na 2024 rok. Cena 8 zł.