VI Niedziela Zwykła – 11 lutego 2024

1. W ubiegłą niedzielę z okazji Światowego Dnia Osób Konsekrowanych, do puszek dla zakonów kontemplacyjnych zebrano 2500 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. We wtorek, 13 lutego, oddajemy hołd MB Fatimskiej, modlitwa różańcowa przed Mszą św. o godz. 1630.

1. W środę Popielec – rozpoczyna się Wielki Post, posypujemy głowy popiołem na znak pokuty i gotowości do nawrócenia
  • Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 17.00
  • W tym dniu obowiązuje post ścisły– ilościowy i jakościowy

1. Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:
  • Piątek   1630 Droga Krzyżowa
  • Niedziela 1700 Gorzkie Żale

1. Od Środy Popielcowej do Pierwszej Niedzieli Wielkiego Postu włącznie trwać będą Kwartalne Dni Modlitw o Ducha Pokuty. Wielki Post powinien być naznaczony naszą współpracą z Bogiem, który „daje nam siłę zaczynania do nowa”.

1. Dzisiaj rozpoczynamy 57. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Jest to szczególny czas modlitwy o trzeźwość w naszych rodzinach i czas wynagradzania Bogu za grzechy pijaństwa.

1. W środę kancelaria parafialna będzie nieczynna.

1. Jest nowy numer „Opiekuna”.