XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2024

Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:

 

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
  • Spowiedź od godz. 16.00

 

  1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.

 

  1. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 900.

 

  1. Za tydzień 07 lipca, zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na odpust św. Benedykta w Chlewie. Rozpoczęcie pielgrzymki przy kościele o godz. 8.30. Trasa przez Moskurnię – ok. 12 km – powrót pielgrzymów autokarem. Serdecznie zapraszamy!

 

  1. Prosimy i ostrzegamy, aby nie zabierać (kraść) kwiatów i zniczy z nieswoich grobów. Przypominamy że każda kradzież i przywłaszczenie cudzego mienia jest grzechem ciężkim (nie kradnij), który dyskwalifikuje z przyjmowania Komunii św.

 

  1. Jest nowy numer „Opiekuna”.