XX Niedziela Zwykła – 18 sierpnia 2024

1. Dzisiaj w kaplicy w Rogalu odpust ku czci św. Rocha. Msza odpustowa o godz. 12.30. Serdecznie zapraszamy Orkiestrę Miejsko – Gminną, Jednostki OSP z Bogdanowa i Nowego Nakwasina ze sztandarami oraz wszystkich, którym droga jest kaplica w Rogalu. O godz. 11.00 wyrusza piesza pielgrzymka z Koźminka do Rogala.

1. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu w Złotnikach. Rozpocznie się na Mszy św. o godz. 9.00 i zakończy Mszą św. o godz. 18.00. Jest to jeden z dni, w którym diecezja kaliska w wieczystej adoracji oddaje hołd Panu Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie. Zapraszamy do wspólnej adoracji.

1. Za dwa tygodnie 01 września, będziemy przeżywać dziękczynienie za zebrane plony – dożynki gminno – parafialne. Uroczysta Msza św. kościele parafialnym o godz. 13.00, po czym nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego na Stadion Sportowy. Wraz z Panią Burmistrz i Panem Przewodniczącym Rady Miejskiej zapraszamy do wspólnego dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony i modlić się będziemy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników, o Bożą opiekę i pomyślność dla gospodarstw i rodzin naszej Parafii i naszej Gminy.

1. Odpust ku czci Imienia Maryi w Złotnikach będziemy obchodzić 15 września.

1. U ministrantów przed kościołem i w zakrystii, można nabyć Kalendarz na 2025 rok. Cena 10 zł.

1. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarła śp. Czesława Jędrzejak z Koźminka, l. 81 oraz śp. Teresa Pawlaczyk z Pietrzykowa, l. 74. Pogrzeb śp. Teresy we wtorek o godz. 11.00 w Złotnikach. Dobry Jezu…