XXI Niedziela Zwykła – 25 sierpnia 2024

1. Jutro przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej, msze święte o 800 i 1700. Zapraszamy na wspólna modlitwę do Królowej Polski.

1. Za tydzień 01 września, będziemy przeżywać dziękczynienie za zebrane plony – dożynki gminno – parafialne. Uroczysta Msza św. kościele parafialnym o godz. 13.00, po czym nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego na Stadion Sportowy. Wraz z Panią Burmistrz i Panem Przewodniczącym Rady Miejskiej zapraszamy do wspólnego dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony i modlić się będziemy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników, o Bożą opiekę i pomyślność dla gospodarstw i rodzin naszej Parafii i naszej Gminy.

1. Także za tydzień 01 września będziemy przeżywać tragiczną 85 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy polegli w obronie naszej Ojczyzny.

1. Odpust ku czci Imienia Maryi w Złotnikach będziemy obchodzić 15 września.

1. Jest nowy numer „Opiekuna”. Można nabyć Kalendarz na 2025 rok. Cena 10 zł.

1. Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli: śp. Jadwiga Ziółkowska z Gdyni, l. 86 oraz śp. Andrzej Miklas z Koźminka, l. 71. Pogrzeb śp. Andrzeja we wtorek o godz. 12.00. Dobry Jezu…