XXII Niedziela Zwykła – 01 września 2024

1. Dzisiaj będziemy przeżywać dziękczynienie za zebrane plony – dożynki gminno – parafialne. Uroczysta Msza św. kościele parafialnym o godz. 13.00, po czym nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego na Stadion Sportowy. Wraz z Panią Burmistrz i Panem Przewodniczącym Rady Miejskiej zapraszamy do wspólnego dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony i modlić się będziemy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników, o Bożą opiekę i pomyślność dla gospodarstw i rodzin naszej Parafii i naszej Gminy.

1. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. o godz. 8.00 na którą serdecznie zapraszamy nauczycieli, wychowawców, katechetów, rodziców, młodzież i dzieci – będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w nowym roku nauki. Dzieci klas I – szych przynoszą tornistry, które zostaną poświęcone.

1. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
  • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
  • Spowiedź w Koźminku od godz. 15.30

1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.

1. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 900.

1. Także w najbliższą sobotę przybędzie do Sanktuarium w Złotnikach, piesza pielgrzymka z Dębego. Msza św. o godz. 12.00.

1. Za dwa tygodnie 15 września, będziemy obchodzić Odpust ku czci Imienia Maryi w Złotnikach.

1. Można nabyć Kalendarz na 2025 rok. Cena 10 zł.

1. Bożemu miłosierdziu polecają się zmarłe: śp. Janina Rychlewska z Koźminka, l. 89 oraz śp. Helena Stobienia z Nowego Nakwasina, l. 94. Dobry Jezu…