XXV Niedziela Zwykła – 22 września 2024

1. Dziś po każdej Mszy św. Zespół charytatywny przeprowadza zbiórkę na rzecz poszkodowanych w wyniku powodzi. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy.

1. W minionym tygodniu, przeprowadziliśmy zbiórkę artykułów pierwszej potrzeby dla powodzian. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w pomoc. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem strażaków OSP Koźminek.

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w obchody odpustu ku czci Imienia Maryi w Sanktuarium w Złotnikach. Szczególnie zaś:
  • Ochotniczej Straży Pożarnej z Karolewa
  • Orkiestrze Miejsko – Gminnej
  • Dzieciom w strojach komunijnych
  • Panom zbierającym ofiary
  • Ministrantom i Lektorom
  • Całej asyście
  • Wszystkim Państwu, którzy przygotowali posiłek dla pielgrzymów z par. Dębe

1. Zapraszamy wszystkie dzieci, które swoim śpiewem chcą wielbić Pana Jezusa. Spotkania w każdy czwartek po wieczornej Mszy Świętej, pod kierunkiem Pani Małgorzaty Nawrockiej.
  2. W sobotę 28 września odbędzie się organizowana od kilku lat akcja modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia na rogatkach miast. Zapraszamy w tym dniu na godz. 1500 na modlitwę przy figurze św. Wawrzyńca.

1. Można nabyć Opiekuna oraz Kalendarz na 2025 rok.