XXVI Niedziela Zwykła – 29 września 2024

1. W ubiegłą niedzielę w zbiórce na rzecz osób dotkniętych tragedią powodzi, zebrano 15500 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy wyrazy wdzięczności. Bóg zapłać!

1. Nabożeństwa różańcowe w niedziele i dni powszednie o godz. 16.30. Zapraszamy do modlitwy wszystkie dzieci, które podczas nabożeństw losować będą 2 figurki Matki Bożej, młodzież i dorosłych. W Złotnikach różaniec o godz. 18.00.

1. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
  • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia – godz. 15.00
  • Spowiedź w Koźminku od godz. 15.30

1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.

1. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 900.

1. Za tydzień 06 października, zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na odpust MB Różańcowej w Liskowie. Rozpoczęcie pielgrzymki przy kościele o godz. 9.30. Trasa – ok. 7 km – powrót pielgrzymów autokarem. Serdecznie zapraszamy!

1. Zapraszamy wszystkie dzieci, które swoim śpiewem chcą wielbić Pana Jezusa. Spotkania w każdy czwartek po wieczornej Mszy Świętej, pod kierunkiem Pani Małgorzaty Nawrockiej.

1. Można nabyć Kalendarz na 2025 rok.

1. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły śp. Ryszard Ukleja ze Złotnik, l. 62. Dobry Jezu…