XXIX Niedziela Zwykła – 20 października 2024

1. Nabożeństwa różańcowe w niedziele i dni powszednie o godz. 16.30.  W Złotnikach różaniec o godz. 18.00.

1. Ofiary ze zbiórki do puszek przeprowadzonej w ub. niedzielę w naszej parafii na stypendia dla młodzieży wyniosły 2500 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne podziękowanie.

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny, którego hasłem będą słowa „Idźcie i zapraszajcie wszystkich na ucztę”, otoczmy to dzieło i misjonarzy naszą modlitwą, szczególnie w tygodniu misyjnym.Z tej racji odbywa się zbiórka do puszek na misje św.

1. W poniedziałek i piątek zapraszamy kandydatów do bierzmowania, o 17.30 na krótkie spotkanie.

1. Zapraszamy wszystkie dzieci, które swoim śpiewem chcą wielbić Pana Jezusa. Spotkania w każdy czwartek po wieczornej Mszy Świętej, pod kierunkiem Pani Małgorzaty Nawrockiej.

1. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii, kaplicach i kancelarii można zamawiać wypominki roczne, odczytywane przed Mszami św. i jednorazowe, które będą wyczytane podczas różańca, który będzie odmawiany za zmarłych w czasie Oktawy od 1 do 8 listopada. Bardzo serdecznie prosimy też o porządkowanie grobów swoich bliskich.

1. W poniedziałek 28 października będziemy przeżywać w parafii wizytację kanoniczną Pasterza Diecezji. Szczegółowy program podamy w przyszłą niedzielę.

1. Jest nowy numer „Opiekuna”.