XII Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2015

1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 1700

2. We wtorek obchodzimy Dzień Ojca – ze czcią i miłością w modlitwie przed Bogiem pamiętajmy o naszych ojcach i składajmy im najserdeczniejsze życzenia, by poprzez wierność Bogu i rodzinie, i poprzez uczciwe życie byli autorytetami dla swoich dzieci i swoich rodzin.

3. W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 900 i 1700.

4. W piątek zakończenie roku szkolnego, na Mszy św. o godz. 800 podziękujemy Panu Bogu za szczęśliwie przeżyty rok szkolny, za trud nauczycieli, katechetów i wychowawców i polecimy się opiece Bożej na czekający nas wakacyjny wypoczynek.

5. Serdecznie dziękujemy za organizację i instalację nowego rzutnika wyświetlającego pieśni podczas Mszy św. panom: Krystianowi Biziorowi, Dominikowi Chenczke, Kazimierzowi Traczykowi i Piotrowi Białkowi z firmy Compunkt. Bóg zapłać!

6.  Pragniemy poinformować, że w wakacje (lipiec i sierpień) nie będzie Mszy św. w niedziele i święta o godz. 1215, a Biuro Parafialne czynne będzie od 800 do 900 i po Mszy św. wieczornej.

7. Są nowe numery: „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.