XXIV Niedziela Zwykła – 13 września 2015

Uroczystość odpustowa Imienia Maryi w Złotnikach

Jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego – Msze św. o godz. 700 i 1700 .

W sobotę 19 września odbędzie się pielgrzymka do Przeprośnej Górki na Mszę św. o uzdrowienie. Szczegóły w gablocie.

Także w sobotę odbędzie się VIII Pielgrzymka Ministrantów do św. Józefa w Kaliszu. Wyjazd ok. godz. 900

W przyszłą niedzielę Diecezjalna Pielgrzymka na Górę Krzyża Jubileuszowego pod Ostrzeszowem. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.  Zachęcamy do wyjazdu przede wszystkim młodzież.

Są nowe numery: „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” i  „Niedzieli”.

U ministrantów przed kościołem można nabyć Kalendarz na 2016 r., który jest cegiełką na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego. Cena 5 zł.

Bożemu Miłosierdziu polecają się śp. Danuta Osiak z Kalisza, l. 90 i  Sławomir Niewiadomski, z Chodybek, l. 53. Pogrzeb śp. Danuty we wtorek o godz. 12.00 w Złotnikach, a śp. Sławomira w środę o godz. 11.30 także w Złotnikach. Dobry Jezu…