XXVII Niedziela Zwykła – 04 października 2015

Przyszła niedziela w całej Polsce obchodzona będzie jako XV Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Patron Rodziny”. Tradycyjnie w tym dniu zbierane są po Mszach św. ofiary do puszek na Papieski Fundusz Stypendialny, z którego corocznie fundowane są stypendia dla zdolnej młodzieży, pochodzących z ubogich rodzin z naszej Diecezji.

Trwa miesiąc październik – nabożeństwa różańcowe w niedzielę i dni powszednie o godz. 1630. Zapraszamy do modlitwy wszystkie dzieci (I komunijne), młodzież i dorosłych.

Informujemy, że Kurs Przedmałżeński odbędzie się w kościele w Strzałkowie, w dniach od 5 do 9 października  br. Spotkania codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1900.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych – pamiętajmy o nawiedzeniu cmentarzy i modlitwie za zmarłych. Można zgłaszać imiona naszych bliskich zmarłych na modlitwę wypominkową w zakrystii, kaplicach i kancelarii.

Jutro 5 października, przypada 35 rocznica święceń biskupich Księdza Biskupa Seniora Stanisława Napierały, Pierwszego Biskupa Kaliskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Dostojnym Jubilacie.

W piątek o godz. 1800  spotkanie kandydatów do bierzmowania. Dziś po każdej Mszy św. można odebrać dzienniczki kandydatów do bierzmowania.

Są nowe numery: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa” i  „Niedzieli”.

U ministrantów przed kościołem można nabyć Kalendarz na 2016 r., który jest cegiełką na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego. Cena 5 zł.

Informujemy o bezpłatnych badaniach słuchu dn. 6 października 2015 (wtorek) od g. 15.30 w Koźminku, miejsce badania Ośrodek Zdrowia Ul. Kopernika 10.

14 października 2015, w środę odbędą się odpłatne badania USG. Szczegóły w gablocie.