III Niedziela Adwentu – 13 grudnia 2015

Codziennie o godz. 700 (w czwartek o 1700)  Msze św. ku czci Najświętszej Maryi Panny – Roraty. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian. Przynosimy na Roraty lampiony.

W piątek rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Rekolekcje poprowadzi Ksiądz Rafał Kowalski, proboszcz parafii Górzno. Program rekolekcji został wyłożony z tyłu kościoła (kaplicy). Jak również jest w gablocie parafialnej.

Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie.

We wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – Msze św. o 900 i 1700. Od godz. 1200do 1300– Godzina łaski dla świata. Zapraszamy do Sanktuarium w Złotnikach.

Spowiedź rekolekcyjna w naszym dekanacie w tym tygodniu: poniedziałek – par. Chlewo.

Caritas naszej parafii organizuje paczki świąteczne dla biednych dzieci. Na środku kościoła będzie wystawiony kosz, do którego możemy wkładać słodycze, niepsujące się produkty żywnościowe, czy nowe zabawki. Dary możemy składać w godzinach Mszy św. Chciejmy podzielić się miłością z innymi.

W zakrystii można nabyć świecę wigilijną Caritas, której sprzedaż przyczynia się do wsparcia ubogich i potrzebujących. Cena świecy 6 zł.

Są nowe numery: „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.