XXIII Niedziela Zwykła – 04 września 2016

W czwartek 8 września Święto Narodzenia NMP (MB Siewnej) – Msze św. w Koźminku o godz. 9.00 i 17.00. w to święto święcimy ziarno siewne.

Za tydzień 11 września będziemy przeżywać Odpust ku czci Imienia Maryi w Sanktuarium w Złotnikach. Sumie odpustowej będzie przewodniczył Ksiądz Prałat Władysław Czamara z Opatówka. Msze św. w uroczystość odpustową sprawowane będą w następującym porządku:

Złotniki – 9.00 i suma odpustowa 12.15

Koźminek – 8.00 i 17.00

Rogal – 9.15 i Trzebienie – 10.00

Na uroczystość odpustową serdecznie zapraszamy:

• Straż Pożarną ze Starego Karolewa, która zajmie się organizacją uroczystości
  • Orkiestrę Gminną
  • Chór naszej parafii
  • Całą asystę i wszystkie dzieci klas IV w strojach komunijnych
  • Wszystkich ministrantów i lektorów
  • Gości z okolicznych miejscowości
  • Wszystkie rodziny naszej parafii
  • Ofiary, które złożymy na tacę w uroczystość odpustową, przeznaczone będą na dokończenie odnowienia ogrodzenia naszego cmentarza
  • Prosimy, by następujący Panowie zechcieli zebrać ofiary w uroczystość odpustową: Janusz i Zbigniew Maślakowie, Mirosław Pogorzelec, Andrzej i Przemysław Tarniewiczowie, Wiesław Pluta, Jerzy Wałęsa i Stefan Wojsa

W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania
(wszystkie grupy).

W dniach od 30 stycznia do 6 lutego 2017r. organizowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej. Serdecznie zapraszamy. Cena 1600zł + 650 USA (dolarów). Wszystkie szczegóły u ks. Rafała – wikariusza.

U ministrantów przed kościołem i w zakrystii, można nabyć Kalendarz na 2017 rok, który jest cegiełką na potrzeby Kaliskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Cena 5 zł.

Są nowe numery„Gościa Niedzielnego”.