III Niedziela Wielkanocna – 30 kwietnia 2017

W ubiegłą niedzielę na  zbiórkę do puszek na pomoc humanitarną dla Syrii w naszej parafii zebrano 1205 zł. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!

Jutro rozpoczyna się maj – miesiąc, w którym wyśpiewujemy chwałę Maryi. Nabożeństwa majowe w Koźminku o godz. 16.30. W Sanktuarium w Złotnikach o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich parafian do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie.

W środę – 3 maja, uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy św. niedzielny.

W czwartek w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu comiesięczna modlitwa w intencji rodzin i poczętego życia transmitowana przez Radio Rodzina, Radio Maryja i TV Trwam.

W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca:

• Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
  • Spowiedź w Koźminku od godz. 16.00
  • ·Krąg Biblijny o 19.30

W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

Także w sobotę Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.

W przyszłą niedzielę 7 maja, podczas sumy o 12.15 za wstawiennictwem św. Floriana, patrona strażaków, będziemy modlić się w intencji wszystkich druhów i ich rodzin, by Bóg chronił ich od nieszczęścia i otaczał swoją opieką.  W sposób szczególny będziemy świętować 70 lecie OSP w Starym Karolewie. W imieniu Pana Prezesa Zarządu Gminnego OSP serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na tę Mszę św.

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Opiekuna”.