XVII Niedziela Zwykła – 30 lipca 2017

Dzisiaj  po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów na parkingu przy kościele. U młodzieży będzie można nabyć breloczki, modlitwy dla kierowców, figurki św. Krzysztofa i złożyć dobrowolną ofiarę na fundusz młodzieżowy.

Jutro 31 lipca ok. godz. 1100 będziemy gości pielgrzymkę gnieźnieńską. Powitajmy serdecznie pielgrzymów i okażmy należna gościnność.

W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.

W czwartek w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu comiesięczna modlitwa w intencji rodzin i poczętego życia transmitowana przez Radio Rodzina, Radio Maryja i TV Trwam.

W I Piątek miesiąca:

• Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
  • Spowiedź w Koźminku od godz. 16.00

W I Sobotę miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

Także w sobotę Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać święto Przemienienia Pańskiego.

Od 9 do 15 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka z Liskowa na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, zapisy w kancelarii i zakrystii.

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Opiekuna” w którym młodzież naszej parafii udziela wywiadu  oraz kieruje kilka słów do parafian.

Bożemu miłosierdziu polecają się śp. Jerzy Kępa z Dębska, l. 60,  śp. Janina Wawrzyniak z Chodybek, l. 83 i śp. Czesława Piorunowska z Koźminka, l. 83. Pogrzeb śp. Czesławy odbędzie się w poniedziałek o godz. 13.00. Dobry Jezu…