XXVIII Niedziela Zwykła – 15 października 2017

Nabożeństwa różańcowe w niedziele i dni powszednie o godz. 16.30.  W Złotnikach różaniec o godz. 18.00.

Ofiary ze zbiórki do puszek przeprowadzonej w ub. niedzielę w naszej parafii na stypendia dla młodzieży wyniosły 1200 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne podziękowanie.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. W zakrystii, kaplicach i kancelarii można zamawiać wypominki roczne odczytywane przed Mszami św. i jednorazowe, które będą wyczytane podczas różańca, który będzie odmawiany za zmarłych w czasie oktawy od 2 do 8 listopada. Bardzo serdecznie prosimy też o porządkowanie grobów swoich bliskich.

Za tydzień  rozpoczynamy Tydzień Misyjny, którego hasłem będą słowa „Idźcie i głoście”, otoczmy to dzieło i misjonarzy naszą modlitwą, szczególnie w tygodniu misyjnym.

We wtorek 31 października br. jest organizowana pielgrzymka do Gietrzwałdu.  Serdecznie zapraszamy.

Można nabyć Kalendarz na 2018 rok. Cena 5 zł.

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Opiekuna”.

Wszystkim parafianom i gościom, w trwającym miesiącu październiku życzymy opieki Matki Bożej Różańcowej.