XX Niedziela Zwykła – 19 sierpnia 2018

Ogłoszenia duszpasterski

Dzisiaj w kaplicy w Rogalu odpust ku czci św. Rocha. Msza odpustowa o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy Orkiestrę Gminną, Jednostki OSP z Bogdanowa i Nowego Nakwasina ze sztandarami oraz wszystkich, którym droga jest kaplica w Rogalu.

We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu w Złotnikach. Rozpocznie się na Mszy św. o godz. 9.00 i zakończy Mszą św. o godz. 18.00. Jest to jeden z dni, w którym diecezja kaliska w wieczystej adoracji oddaje hołd Panu Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie. Zapraszamy do wspólnej adoracji.

W przyszłą niedzielę 26 sierpnia, w uroczystość NMP Częstochowskiej, będziemy przeżywać dziękczynienie za zebrane plony – dożynki parafialno – gminne. Uroczysta Msza św. w kościele o godz. 14.00, po czym nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego na stadion. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia Panu Bogu za zebrane plony i modlić się będziemy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników, o Bożą opiekę i pomyślność dla gospodarstw i rodzin naszej Parafii i naszej Gminy.

Odpust ku czci Imienia Maryi w Złotnikach będziemy obchodzić 9 września.

U ministrantów przed kościołem i w zakrystii, można nabyć Kalendarz na 2019 rok, który jest cegiełką na potrzeby Kaliskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Cena 5 zł.

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Opiekuna”.

Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli: śp. Maciej Skonieczny z Chodybek, l. 45 i śp. Jan Zgarda z Koźminka, l. 62. Pogrzeb śp. Jana we wtorek o godz. 13.00. Dobry Jezu…