XVII Niedziela Zwykła – 28 lipca 2019

1. W dzisiejszą niedzielę z okazji patrona kierowców św. Krzysztofa, po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów na parkingu przy kościele.
  2. W środę 31 lipca ok. godz. 1100będziemy gościć pielgrzymkę gnieźnieńską. Powitajmy serdecznie pielgrzymów i okażmy należną gościnność.
  3. W czwartek 1 sierpnia przypada 75 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o bohaterach walk o niepodległość Ojczyzny.
  4. Także w czwartek w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu comiesięczna modlitwa w intencji rodzin i poczętego życia.
  5. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
  • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
  • Spowiedź w Koźminku od godz. 15.30
  1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.
  2. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
  1. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.
  2. Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kaliszu informuje o naborze do służby wojskowej w różnych formacjach szczegóły na plakacie i stronie internetowej: www.wkukalisz.mil.pl
  3. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłego śp. Wojciecha Pacześnego z Koźminka, l. 33. Dobry Jezu…