VI Niedziela Wielkanocna – 14 maja 2023

Ogłoszenia duszpasterski

1. W zbiórce do puszek na przygotowanie pieszych pielgrzymek z naszej parafii do parafii przeżywających swoje odpusty zebrano 2 tys. zł. Bóg zapłać za złożone ofiary!
  2. W piątek 19 maja o godz. 18.00, Ks. Biskup Damian Bryl udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Serdecznie zapraszamy rodziców kandydatów do bierzmowania, świadków i wszystkich parafian.
  3. W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.00. Na uroczystość I Komunii św. w imieniu dzieci i rodziców serdecznie zapraszamy orkiestrę, lektorów i ministrantów
  4. Spowiedź dzieci, rodziców, rodzeństwa, chrzestnych oraz kandydatów do bierzmowania, rodziców, świadków bierzmowania i bliskich w czwartek o godz. 19.00.
  5. Msze św. w kaplicach: Złotniki i Rogal – 9.00, Trzebienie – 9.45. W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o 12.15.
  6. Na uroczystość I Komunii sprzątają kościół i otoczenie rodzice dzieci klas II całej naszej parafii we wtorek w następującym porządku:
  • Panowie o 9.00 myją posadzkę i sprzątają otoczenie kościoła
  • Panie o 12.00 zmywają chemię z posadzki i gruntownie sprzątają kościół i otoczenie i przygotowują kościół na uroczystość.
  1. Nabożeństwa majowe w Koźminku o godz. 16.30. W Sanktuarium w Złotnikach o godz. 18.00.
  1. Zapraszamy na rowerowy szlak śladami kapliczek naszej parafii. Dzisiaj nawiedzimy kapliczkę w Trzebieniach. Natomiast w środę kapliczkę w Nowym Nakwasinie. Wyjeżdżamy spod kościoła o godz. 18.00.
  2. Spotkanie z dziećmi przygotowujących się do I Komunii św. We wtorek o godz. 18.00 i w środę o godz. 18.00.
  3. Zapisy na wyjazd i odbiór informatora na ogólnopolskie spotkanie młodych na Lednicy w zakrystii.
  1. W środę 24 maja od godz. 9.00 do godz. 15.00 zostanie przeprowadzona akcja zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (komputery, drukarki, telefony, monitory, sprzęt RTV, AGD itp.). Będzie można dostarczyć zużyty sprzęt i pozostawić go na placu obok kaplicy przedpogrzebowej. Przychody z akcji wspomogą działalność misyjną Ks. Tomasza Zysnarskiego w Kazachstanie.
  2. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  3. Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli: śp. Marian Małecki z Koźminka, l. 69 oraz śp. Paweł Adamus z Koźminka, l. 58. Pogrzeb śp. Pawła w środę o godz. 14.00. Dobry Jezu…