XII Niedziela Zwykła – 25 czerwca 2023

1. W czwartek obchodzić będziemy uroczystość Świętych Apostołów: Piotra i Pawła – Msze św. o godz. 8.00, 17.00 i 18.00.

1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca: o godz. 7.00 różaniec, Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.

1. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00

1. Za dwa tygodnie 09 lipca, zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na odpust św. Benedykta w Chlewie. Rozpoczęcie pielgrzymki przy kościele o godz. 8.30. Trasa przez Moskurnię – ok. 12 km – powrót pielgrzymów autokarem. Można w kościołach naszej parafii wrzucać do przygotowanego koszyka intencje, za które pielgrzymi będą się modlić podczas odmawiania Różańca w drodze. Serdecznie zapraszamy!

1. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Częstochowy, Gidel i Leśniowa w dniach 01 i 02 lipca b.r. Kontakt pod numerem telefonów: 605 176 252 lub w zakrystii po Mszach św. Koszt pielgrzymki do 290 zł. Informacje w gablocie.

1. Informujemy, że w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Kancelaria czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczorowej.

1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

1. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły śp. Józef Gajzler z Tymianku, l. 74. Dobry Jezu…