XVIII Niedziela Zwykła – 04 sierpnia 2024

1. We wtorek 6 sierpnia przypada święto Przemienienia Pańskiego  – Msze św. o godz. 800 i 1700. Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna.

1. W czwartek ok. godz. 1900 przybędzie do Koźminka w liczbie ok. 170 osób, pielgrzymka koszalińsko – kołobrzeska. Miejscem dojścia pielgrzymki tego dnia będzie Szkoła Podstawowa w Koźminku. O godz. 2100Apel Jasnogórski w kościele. W piątek weźmie udział w Eucharystii w kościele o godz. 830, a następnie uda się na parking na posiłek ok. godz. 1000. Zechciejmy przyjąć pielgrzymów równie gościnnie jak w ubiegłych latach.
  • Prosimy panie z poszczególnych miejscowości o przygotowanie posiłku
  • Pana Sołtysa Jana Tomaskę o przygotowanie herbaty i kawy
  • Firmę Ład o wystawienie pojemników na odpady
  • Uprzejmie prosimy o włączenie się w pomoc: piekarni, masarni, hurtowni z warzywami, sklepów i wszystkich rodzin
  • Prosimy, aby wszystkie dary dostarczyć do godz. 9.30
  • Prosimy o osoby chętne do pomocy przy wydawaniu posiłków

1. U ministrantów przed kościołem i w zakrystii, można nabyć Kalendarz na 2025 rok. Cena 10 zł.

1. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły śp. Marek Gawrysiak z Łodzi, l. 66. Dobry Jezu…