Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

VI Niedziela Zwykła

VI Niedziela Zwykła – 11 lutego 2018   

                                                            Ogłoszenia duszpasterskie

 

W ubiegłą niedzielę z okazji Światowego Dnia Osób Konsekrowanych, do puszek dla zakonów kontemplacyjnych zebrano 1100 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

 W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Człowieka Chorego. W tym dniu o godz. 1700 Msza św. z sakramentem chorych. Prosimy rodziny, aby zatroszczyły się o swoich bliskich i pomogły im dotrzeć do kościoła. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi. 

We wtorek oddajemy hołd MB Fatimskiej – zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową o godz. 1630. 

W środę Popielec – rozpoczyna się Wielki Post, posypujemy głowy popiołem na znak pokuty i gotowości do nawrócenia

  • Msze św. o godz. 1100  i 1700
  • W tym dniu obowiązujepost ścisły – ilościowy i jakościowy

Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:

  • Piątek   1630 Droga Krzyżowa
  • Niedziela 1700 Gorzkie Żale

Od Środy Popielcowej do Pierwszej Niedzieli Wielkiego Postu włącznie trwać będą Kwartalne Dni Modlitw o Ducha Pokuty. Wielki Post powinien być naznaczony naszą współpracą z Bogiem, który „daje nam siłę zaczynania do nowa”. 

W przyszłą niedzielę Zespół Charytatywny naszej parafii przeprowadzi zbiórkę do puszek jako wsparcie dla ubogich rodzin naszej parafii. 

Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”. 

Bożemu miłosierdziu polecamy śp. Anielę Walczak z Karolewa Starego, l. 96. Dobry Jezu…