XXVIII Niedziela Zwykła – 15 października 2023

Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. Nabożeństwa różańcowe w niedziele i dni powszednie o godz. 16.30. W Złotnikach różaniec o godz. 18.00.

 

 

  1. Dzisiaj w całej Polsce obchodzony jest XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Tradycyjnie po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek na Papieski Fundusz Stypendialny, z którego corocznie fundowane są stypendia dla zdolnej młodzieży.

 

  1. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii, kaplicach i kancelarii można zamawiać wypominki roczne, odczytywane przed Mszami św. i jednorazowe, które będą wyczytane podczas różańca, który będzie odmawiany za zmarłych w czasie Oktawy od 1 do 8 listopada. Bardzo serdecznie prosimy też o porządkowanie grobów swoich bliskich.

 

  1. W środę przypadają imieniny Księdza Łukasza. Już dzisiaj składamy drogiemu Księdzu Solenizantowi najserdeczniejsze życzenia. Niech Pan Jezus błogosławi w kapłańskim życiu i posłudze. Szczęść Boże!

 

  1. W czwartek o 17.30 zapraszamy na próbę wszystkie dzieci, które chcą swoim śpiewem ubogaci liturgię niedzielnej Mszy św. Spotkanie w salce parafialnej.

 

  1. Za tydzień  rozpoczynamy Tydzień Misyjny, którego hasłem będą słowa „Misje sercem Kościoła”, otoczmy to dzieło i misjonarzy naszą modlitwą, szczególnie w tygodniu misyjnym.

 

  1. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarła śp. Henryk Ziółkowski z Koźminka, l. 82. Dobry Jezu…