XXIX Niedziela Zwykła – 22 października 2023

Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. Nabożeństwa różańcowe w niedziele i dni powszednie o godz. 16.30. W Złotnikach różaniec o godz. 18.00.

 

  1. Ofiary ze zbiórki do puszek przeprowadzonej w ub. niedzielę w naszej parafii na stypendia dla młodzieży wyniosły 2700 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne podziękowanie. 

 

  1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny, którego hasłem będą słowa „Ochrzczeni i posłani”, otoczmy to dzieło i misjonarzy naszą modlitwą, szczególnie w tygodniu misyjnym. Z tej racji odbywa się zbiórka do puszek na misje św.

 

  1. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii, kaplicach i kancelarii można zamawiać wypominki roczne, odczytywane przed Mszami św. i jednorazowe, które będą wyczytane podczas różańca, który będzie odmawiany za zmarłych w czasie Oktawy od 1 do 8 listopada. Bardzo serdecznie prosimy też o porządkowanie grobów swoich bliskich.

 

  1. Zgodnie z apelem Papieża Franciszka zachęcamy aby piątek 27 października przeżyć jako dzień modlitwy, postu i pokuty w intencji pokoju.   
  2. W czwartek o 17.30 zapraszamy na próbę wszystkie dzieci, które chcą swoim śpiewem ubogaci liturgię niedzielnej Mszy św. Spotkanie w salce parafialnej.

 

  1. Jest nowy numer „Opiekuna”.