III Niedziela Adwentu – 17 grudnia 2023

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W ubiegłą niedzielę w zbiórce  do puszek, na Kościół na Wschodzie zbiórka wyniosła 1400 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać!
  2. W Adwencie zapraszamy wszystkich na Msze Święte ku czci Najświętszej Maryi Panny – Roraty. Tradycyjne Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 7.00 (w soboty o godz. 8.00). Dzieci i Młodzież zapraszamy na Roraty w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00. Zachęcamy aby zabrać ze sobą lampion.
  3. W tym tygodniu spowiedź w naszym dekanacie: poniedziałek – parafia Goszczanów, wtorek – parafia Chlewo, środa – parafia Kosmów, czwartek – parafia Dębe.  
  4. Jest nowy numer Opiekuna.
  5. Jest do nabycia świeca wigilijna CaritasCena świecy 14 zł.
  6. W czwartek o 17.30 zapraszamy na próbę dzieci, które ubogacają niedzielną Mszy św.
  7. Z wielką radością pragniemy ogłosić i zaprosić na I Parafialny Bal Karnawałowy, który przeżyjemy pod hasłem:” Dobro rodzi się w sercu, a żyje w uczynkach”. Nasz Parafialny Bal odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Restauracji „Złocista” w Złotnikach. Gorąco zachęcamy i zapraszamy do wspólnej zabawy. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń oraz u ks. Łukasza.
  8. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarli: śp. Czesław Kaliski z Chodybek, l. 76, śp. Małgorzata Kaźmierczak z Nakwasina, l. 61, śp. Władysława Podkowska z Koźminka, l. 89 oraz śp. Jan Kwitna z Trzebień, l. 80. Pogrzeb śp. Władysławy w poniedziałek o godz. 11.00 w Koźminku, natomiast pogrzeb śp. Jana we wtorek o godz. 11.00 w Złotnikach. Dobry Jezu…