Wielkanoc – 31 marca 2024

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W tych dniach Świątecznych Kościół prowadzi nas do pustego grobu Jezusa Chrystusa, abyśmy usłyszeli niewiarygodne, a jednak prawdziwe: Nie ma Go tutaj, zmartwychwstał!

          Niech blask, który bije od Zmartwychwstałego opromienia Wasze życie, przepełniając je wzajemną            miłością i radością. Niech siła, która odsunęła głaz i zwaliła z nóg żołnierzy, w Waszym życiu                        odsuwa od Was wszelkie niebezpieczeństwa i problemy. Niech odwaga pierwszych świadków                     Zmartwychwstania Jezusa będzie i naszą odwagą, wyrażającą się w głoszeniu każdemu                                   napotkanemu człowiekowi, że Jezus Chrystus prawdziwie Zmartwychwstał. Alleluja!

         Wszystkim rodzinom i naszym gościom, osobom samotnym, chorym i cierpiącym, życzymy, aby                 spotkanie ze Zmartwychwstałym ożywiło naszą wiarę w Syna Bożego. Niech Chrystus                                     Zmartwychwstały wypełni nasze serca pokojem i wielkanocną radością.

  1. W II dzień świąt Wielkanocy – porządek Mszy św. niedzielny.
  2. W przyszłą niedzielę Kościół obchodzi święto Miłosierdzia Bożego, ustanowiony przez św. Jana Pawła II. O godz. 1500Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
  • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
  • Spowiedź od godz. 16.00
  1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.
  2. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.