III Niedziela Wielkanocna – 14 kwietnia 2024

1. Rozpoczynamy 16 Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zarówno hasło Tygodnia Biblijnego: Powołani do Wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele jak i myśl przewodnia: Trwali w nauce Apostołów i we wspólnocie (Dz 2,42) nawiązują do hasła tegorocznego programu duszpasterskiego „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”. Zobowiązuje nas to do głębszego przyswojenia sobie treści Bożego Słowa i zrozumienia jego roli w naszym życiu duchowym.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.
  3. W najbliższą środę po Nowennie do św. Józefa zapraszamy na krótkie spotkanie na salkę parafialną Państwa Sołtysów.
  4. W piątek 26 kwietnia od godz. 9.00 do godz. 16.00 zostanie przeprowadzona akcja zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (komputery, drukarki, telefony, monitory, sprzęt RTV, AGD itp.). Będzie można dostarczyć zużyty sprzęt i pozostawić go na placu obok kaplicy przedpogrzebowej. Przychody z akcji wspomogą działalność misyjną Ks. Łukasza Więcława w Ekwadorze.
  1. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły śp. Bogdan Przybylski z Koźminka, l. 63. Dobry Jezu…