IV Niedziela Wielkanocna – 21 kwietnia 2024

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.
  2. We wtorek 23 kwietnia przeżywamy w liturgii uroczystość św. Wojciecha biskupa męczennika, głównego patrona Polski. Za Jego wstawiennictwem polecajmy Panu Bogu sprawy Ojczyzny i troskę o formowanie prawych sumień rodaków, zgodnie z naturalnym prawem moralnym i przekazem ewangelicznym.
  3. Spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowujących się do I Komunii św. w środę po Mszy św. o godz. 18.00.
  4. W piątek od godz. 9.00 do godz. 16.00 zostanie przeprowadzona akcja zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (komputery, drukarki, telefony, monitory, sprzęt RTV, AGD itp.). Będzie można dostarczyć zużyty sprzęt i pozostawić go na placu obok kaplicy przedpogrzebowej.
  5. Zbliża się maj. Już teraz pomyślmy o ustrojeniu kapliczek  przydrożnych. Zapraszamy tak jak w ubiegłym roku na rowerowy szlak śladami kapliczek naszej parafii.
  6. Jest nowy numer „Opiekuna”.