X Niedziela Zwykła – 09 czerwca 2024

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W poniedziałek w naszej parafii odbędzie się rejonowy dzień skupienia dla Liturgicznej Służby Ołtarza z dekanatów; koźminkowskiego i stawiszyńskiego. O godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.00 uroczysta Msza św., natomiast po Mszy św. rekreacja i integracja. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy całą naszą wspólnotę parafialną, w sposób szczególny ministrantów, lektorów, scholkę dziecięcą, ich rodziny, dzieci przeżywające I Komunię Świętą oraz młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Módlmy się wspólnie o nowe powołania do służby przy Chrystusowym Ołtarzu.  
  2. W czwartek, 13 czerwca, oddajemy hołd MB Fatimskiej, modlitwa różańcowa przed Mszą św. o godz. 1630.
  3. Informujemy, że w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Kancelaria czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00.
  4. Burmistrz Gminy Koźminek, Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Koźminku, Miejsko – Gminna Orkiestra Dęta, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Koźminku zapraszają na Dzień Dziecka i XIV Spotkanie Dęciaków. Impreza odbędzie się dziś o godz. 15.00 w Parku przy Dworze.
  5. W dniach 29 czerwca do 01 lipca b.r. organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuariów Maryjnych, (Skrzatusz – MB Bolesna, Grzybowo – Gwiazda Morza, oraz Kołobrzeg i Górka Klasztorna). Koszt pielgrzymki 650 zł. (z wyżywieniem oraz noclegami). Serdecznie zapraszamy.